Drobečková navigace

Úvod > STARA STRUKTURA > Soutěže > Soutěže 2012

Soutěže 2012

 

A jak to bylo v roce 2012

Jako každý rok obdrží každý pětistý návštěvník zajímavou cenu věnovanou některým z vystavovatelů. Kdo nechce ponechat výhru náhodě může se zúčastnit každý den tipovací soutěže. 
V pátek se soutěží o sele na grilování a k tomu soudek piva (věnují Jatka Oudoleň Pivovar Chotěboř). Dalšími cenami v tento den jsou dvě poukázky na víkendové ježdění na elektrokole (Elektrokola Veselý). 
V sobotu si může účastník vytipovat chytrý mobil (věnuje Profit mobilní telefony H.Brod). Další ceny jsou opět poukázky na zapůjčení kola na víkend (opět věnuje Elektrokola Veselý)
Z nedělní soutěže si výherce odnese tablet (Profit mobilní telefony), nebo autobaterii a nebo další poukaz na zapůjčení elektrokola na víkend (od firmy Elektrokola Veselý).

K tipovací soutěži bude každý soutěžící potřebovat vstupenku, potřebné další podmínky a soutěžní otázky se dozví u pokladny při vstupu nebo u stánku Úsvtu.

Dne 27.4.2012 byla vyhodnocena návštěvnická soutěž o sele a soudek piva. Soutěžní otázkou bylo kolik m2 plochy si pronajali zahradníci v roce 2011. Nápovědí bylo, že celková pronajatá plocha byla v loňském roce 2242 m2. Soutěžě se celkem zúčastnilo 28 návštěvníků Zahrady a stala se neuvěřitelná věc :

1. místo s tipem 350 m2 (správně bylo 336,25 m2) obsadila paní Marie Lišková ze Svitalky, (sele a soudek piva)
2. místo si vysoutěžl s tipem 399 m2  pan Roman Liška ze Svitalky, (poukázka na zapůjčení elektrokola na víkend)
3. místo s tipem 400 m2 si zajistila slečna Pavlína Lišková ze Svitalky, (opět poukázka na zapůjčení elektrokola)

Jistě Vás nápadná podobnost jmen a bydlíště zaujala a tak vězte, že se jedná o matku, syna a dceru, zkrátka náhoda si prosadila svou. Certifikáty na ceny byly ificiálně předány. Vítězům upřímně blahopřejeme.

Dne 28.4.2012 byla vyhodnocena návštěvnická soutěž o chytrý mobil, dalšími cenami byly certifikáty na zapůjčení elektrokola (2 ks) a na prohlídku Pivovaru Chotěboř.

1. místo s tipem 21110 cm (správný tip byl 20693, tedy rozdíl pouhých 417 cm) byl tip pana Miroslava Mařáčka z Knyku a ten tímto vyhrává chytrý mobil Samsung GALAXY.
2. místo s tipem 20000 cm (rozdíl 693 cm) patří paní Marii Zápotočné z Havlíčkova Brodu a ta tímo získává certifikát na zapůjčení elektrokola na víkend.
3. místo s tipem 18500 cm (rozdíl 2193 cm) má svého výherce v panu Jiřímu Vakovi z Březinky a také jeho cena je certifikát na zapůjčení elektrokola na víkend.
4. místo s tipem 24500 cm (rozdíl 3807 cm) obsadil pan Miroslav Prášek z Hybrálce a ten získal certifikát na prohlídku pro dva členy Pivovaru Chotěboř.

Dne 29.4.2012 byla vyhodnocena návštěvnická soutěž o tablet, dalšími cenami byla startovací baterie,  certifikát na zapůjčení elektrokola a certifikát na prohlídku Pivovaru Chotěboř pro dvě osoby.

1. místo s tipem 189 kusů fotografií (správný tip byl 193, tedy rozdíl pouhých 4 kusů) byl tip paní  Miroslavy Kubátová z Klanečné a ta tím získala tablet Samsung GALAXY TAB.
2. místo s tipem 200 kusů (rozdíl 7 kusů) patří panu Janu Milichovskému z Havlíčkova Brodu a  ten se tak zasloužil o baterii Stabat 55 Ah.
3. místo s tipem 183 kusů (rozdíl 10 kusů) obsadil výherce pan Jiří Šimanovský obdržel za svůj tip certifikát na zapůjčení elektrokola na víkend.
4. místo s tipem 140 kusů (rozdíl 53 kusů)  získala paní Kynclová z Havlíčkova Brodu a stím i certifikát na prohlídku Pivovaru Chotěboř  pro dvě osoby.

 

Výherci mobilu a tabletu

  výherce mobilu předání tabletu

 

profit mobilní telefony pivovar Chotěboř elektrokola Veselý