Drobečková navigace

Úvod > STARA STRUKTURA > Soutěže

 

 

Soutěže na rok 2016

Kdo chce, může hrát o soudek piva REBEL, o sele na gril, o tiskárnu pro PC, o věčeři v Pelestrovské hospůdce nebo o víkendové zapůjčení elektrokola. K výhře postačí vyplnit soutěžní odpovědi a mít při jejich tipování trochu pověstného štěstí a dobrý úsudek.

soutez_rybicky2016.jpg

Tento obrázek bude zásadním vodítkem pro soutěž o uvedené ceny, pravidla se dozvíte na výstavě ZAHRADA 2016 u expozice 101.

 

 

h i s t o r i e

 

rok

ilustrativní obrázek popis soutěží

 

 

 

 

 

2014

 


Na ZAHRADĚ v roce 2014 se vyhrával mobilní telefon v soutěži  vyhledávání a poznávání různých rostlin podle indicií vystavených na místech -většinou výlohách firem spojených s výstavou. Soutěž se zalíbila už tradičně Vodrážkovým z Ovčína a také ji vyhráli
                    

 

 

Tradiční soutěž se vstupenkou pokračovala i v roce 2014. Výhrami byly hodnotné ceny - tablet, tiskárnu, sele na gril, soudek piva  a  víkendové zapůjčení elektrokola.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2013

 

Vodrážkovi
z Ovčína u Havlíčkova Brodu,

se stali  šťastnými výherci soutěže v lovu
rybiček. Získali tím chytrý mobil  od firmy Profit mobilní telefony s.r.o. z Havlíčkova Brodu.

 
Soutěž v Graffiti.
Pionýrským činem bylo uspořádat podobnou soutěž v Havlíčkově Brodě. Tzv. legálních ploch  pro sprejery není nikde mnoho. Graffiti je většinou spojováno jen se čmáranicemi po zdích. Současný stav je většinou procházejících považován za hezký a bude dále doplňován reklamními i nekomerčními obrazci. 
  

Tipovací soutěže se vstupenkou.
Zde úspěšní byli :
p. Voplakal  - získal tablet od firmy Profit
p. Žáček - získal sele od Řeznictví Stejskal z Chotěboře a soudek piva od Měšť. pivovaru H.Brod. p. Bárta z Tisu vysoutěžil mramorovou vázu od firmy EAST-FAMILY (stejně tak i pí. Macháčková ze Skutče) 
Další soudek piva  si odvezla pí. Fialová z Jihlavy. Firma Elektrokola Veselý z Jihlavy věnovala půjčení elektrokol na víkend  a získali je : p. Macháček ze Skutče, p. Piskač z Rozsochatce a paní Křehlíková z Nového Veselí.

 
   

2012

       výherce mobilu  předání tabletu


Vyhrávalo se každý den.
V pátek sele na gril a soudek chotěbořského piva.
Další cenou bylo zapůjčení elektrokola.
V sobotu chytrý mobil a opět elektrokolo na víkend
a v neděli tablet a elektrokolo na víkend.
D E T A I L 2011elektrokolo získala pro iPad si došla
výherkyně elektrokolavýherkyně iPadu

Vyplnit tipovací tiket na rubu vstupenky a soutěžít tak o elektrokolo nebo iPad, mohl každý návštěvník, pokud si zakoupil výrobek ve stánku Úsvitu. Přestože se jednalo o hodnotné ceny, soutěžících nebyly tisíce ale jen stovky, přesněji řečeno 134 všech odevzdaných tiketů.soutěž o elektrokolo a iPadSoutež o elektrokolo sponzorovala firma :
Elektrokola - Stanislav Veselý z Jihlavy.
Sponzorem iPadu byla firma :
Profit mobilní telefony s.r.o. z Havlíčkova Brodu.

 
2010

přihláška

pozvánkaV roce 2010 jsme se rozhodli, že podpoříme uměleckou činnost dětí jinak. Spolu se SPMP ÚSVIT jsme připravili tzv. "Plácání v ÚSVITU". Měla to být to výtvarná soutěž pro Umělecké a ostatní školy. Bohužel pro malý zájem jsme ji museli odvolat a utvrdilo nás to v přesvědčení, že soutěžit se na takovémto kolbišti školám nechce. Mrzí nás to ale zřejmě nás to natrvalo odradilo od podobného podporování dětských uměleckých aktivit.

 2009

vítězný obrázek

soutež o mobil
soutěž o navigaci GPS
soutěž hudební - v tomto roce zrušena,
soutež dětská výtvarná


2008

ukázka z jarního koncertu

soutež o mobil
soutěž o navigaci GPS
soutěž hudební - Jarní koncert
soutež dětská výtvarná

 

 

2007

ukázka z Jarního koncertu 2007

 

v roce 2007 se uskutečnil první jarní koncert, dětská výtvarná soutěž byla uskutečněněna druhým rokem pouze pro umělecké školy, první tři místa byla finačně hodnocena