Drobečková navigace

Úvod > STARA STRUKTURA > Soutěže > Soutěž 2014

Soutěž 2014

Kdo chce nový dotykový mobil, pro toho je určena tato hra.

Popis a pravidla hry :

V níže uvedené tabulce vidíte latinské názvy 11 rostlin. České názvy chybí a jejich doplnění je na účastníkovi soutěže. Soutěž bude probíhat tak, že postupně během 10 dnů budou zveřejňovány indicie vedoucí k uhodnutí českého názvu rostliny. Pokud nabyde soutěžící jistoty, že název rostliny uhodl, škrtne jej. Indiciemi mohou být jednotlivá písmena, slova nebo obrázky. Ty mohou být například za výklady obchodů (a právě zde se dozvíte, kde je hledat), nebo to mohou být vybraná písmena nápisů na veřejných místech, nebo také to mohou být obrázky, či texty na webových stránkách. Těšte se na místa, kam se za indiciemi dostanete. Projdete se, nebo projedete na kole. Chce to jen trochu důvtipu a nebýt líný. 

Musíte však dodržet toto :

Přihlásit se do hry můžete tak, že pošlete e-mail na adresu geonova@geonova.cz. V předmětu uvedete "HRA-o-MOBIL". V textu napíšete minimálně heslo, přezdívku pod kterou chcete být registrováni jako účastníci hry. E-mailová adresa a heslo bude Vaší identitou, to znamená, že s každým heslem může být spojena jen jedna e-mailová adresa. Registrovat se lze do středy 23.4.2014. Tickety bez registrace budou ze hry vyřazeny!
Pokud budete postupovat správně, zůstane na Vašem hracím ticketu jedna neškrtnutá rostlina. Pro případ vícero správných odpovědí musíte na výstavě vyplnit na ticketu ještě kontrolní otázku, jejíž zadání se dozvíte na výstavě ZAHRADA (25. - 27.dubna). Tam také odevzdáte vyplněný ticket nejpozději do 12:00 hod. v neděli 27.4.2014. Z odevzdaných ticketů bude sestaveno pořadí a zvítězí ticket se správným nebo nejpřesněji vyplněným obsahem. Vyhodnocení a předání ceny proběhně ve 14:00.

TICKET pro hru o mobil              INDICIE
        

 

poř.čís. latinský název rostliny český název rostliny
1  Bellis perennis  
2  Capsella bursa–pastoris  
3  Plantago lanceolata  
4  Poa pratensis  
5  Potentilla anserina  
6 Primula acaulis  
7 Ranunculus acris  
8  Sambucus nigra  
9 Saxifraga granulata  
10  Symphytum officinale  
11  Taraxacum officinale